Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 29.5.2017
Nepřítomné třídy01234567
4.Auksuksuksuksuksuksuks
4.Buksuksuksuksuksuksuks
4.Cuksuksuksuksuksuksuks
4.Duksuksuksuksuksuksuks
Nepřítomní učitelé01234567
Berglová Marta(SV)HjTe..-ZRu-
Kovářová Blanka(lék)ŠpŘe
Kučerová Jitka(NV)....ChŠp-VhVh
Škvor Radoslav(SV)PdPd..----
Šrotýřová Renata(lék)Vl--
Místnosti mimo provoz01234567
48AbscAbscAbsc
50AbscAbsc
51AbscAbsc
52AbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Bacmaňák Ivan4. hododpadáAj14.C (dol)
Berecková Ivana1. hododpadáTev4.D (Dív)
2. hododpadáTev4.D (Dív)
Berešová Ludmila2. hododpadáÚPC4.B (hor)
3. hododpadáÚPC4.B (hor)
Bernkopfová Vendulka5. hododpadáČjL4.D
Češková Daniela2. hodzměna Aj13.D (dol)(53)
6. hododpadáAj14.D (dol)
7. hododpadáAj14.D (hor)
Daňková Simona3. hodsuplovací pohotovost
4. hododpadáElk4.C (hor)
Hejkalová Renata1. hodsupl. (Bg SV)Aj13.A (hor)(36)za odpadlou
1. hododpadáAj14.C (hor)
Christlová Romana3. hodsupl. (Kč NV)Mat1.C(21)za odpadlou
Karhanová Horynová Eva6. hododpadáPra4.D (hor)
7. hododpadáPra4.D (dol)
Knajblová Milena2. hododpadáÚPC4.B (dol)
3. hododpadáÚPC4.B (dol)
5. hododpadáÚče4.B (dol)
Nevečeřalová Michaela5. hodsuplovací pohotovost
7. hodzměna Aj11.C (hor)(21)
Novotná Bohumila6. hodzměna Eko1.C(21)
Pfannenstielová Regina1. hododpadáMat4.B
6. hododpadáSMat4.B (SMat)
7. hododpadáSMat4.B (SMat)
Podholová Tereza1. hodsupl. (Š SV)Fj21.D (FjŠ)+(43)za odpadlou
2. hodsupl. (Š SV)Fj21.D (FjŠ)+(43)za odpadlou
2. hodpřesun >>ČjL1.Ana 30.5. 1. hod
3. hododpadáČjL4.C
5. hododpadáČjL4.A
Rašínová Zuzana4. hodzměna Dej1.C(21)
Rulíková Jolana4. hododpadáAj14.B (hor)
6. hodsupl. (Bg SV)Aj11.B (hor)(8)za odpadlou
6. hododpadáAj14.A (dol)
7. hododpadáAj14.A (hor)
Řezníčková Hana3. hodsupl. (Ko lék)Zpv1.B(8)za odpadlou
5. hododpadáMat4.C
6. hododpadáSMat4.C (SMat)
7. hododpadáSMat4.C (SMat)
Špačková Jana1. hodsuplovací pohotovost
4. hodsuplovací pohotovost
4. hododpadáObn4.A
6. hododpadáSvs4.C (Svs)+
7. hododpadáSvs4.C (Svs)+
Špačková Lucie4. hododpadáEko4.B (dol)
5. hododpadáEko4.B (hor)
Šrotýřová Renata3. hododpadáNj24.D (NjŠt)
Švaříková Jitka1. hododpadáÚPC4.C (dol)
2. hododpadáÚPC4.C (dol)
Tesařová Svatava2. hodsupl. (Bg SV)Eko3.C (hor)(20)za odpadlou
2. hododpadáEko4.C (hor)
6. hododpadáElk4.A (hor)
7. hododpadáElk4.A (dol)
Valecký Jan5. hodsupl. (Št lék)Aj11.B (dol)(6)za odpadlou
Vohradská Gabriela1. hodpřesun >>Bio1.Ana 2. hod
2. hodpřesun <<Bio1.A(35)z 1. hod
6. hodsupl. (Kč NV)Tev2.B (Dív)(T2)za odpadlou
7. hodsupl. (Kč NV)Tev2.B (Dív)(T2)za odpadlou
Záleská Monika1. hodzměna Nj21.C (NjZ)(21)
2. hodzměna Nj21.C (NjZ)(21)
3. hododpadáNj24.D (NjZ)+
5. hodsupl. (Bg SV)Nj22.C (hor)(37)za odpadlou
Zavadská Anděla2. hodsupl. (Ko lék)Elk2.B (dol)(54)za odpadlou
Zbyňková Ludmila4. hododpadáEko4.D
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodBiopřesun >>na 2. hod
2. hodBio(35)přesun <<Vohradská Gabrielaz 1. hod
2. hodČjLpřesun >>na 30.5. 1. hod
1.B3. hodZpv(8)suplujeŘezníčková Hana(Ko)
5. hodAj1dol(6)suplujeValecký Jan(Št)
6. hodAj1hor(8)suplujeRulíková Jolana(Bg)
1.C1. hodNj2NjZ(21)změnaZáleská Monika
1. hodFj2FjŠ(43)suplujePodholová Tereza(Š)
2. hodNj2NjZ(21)změnaZáleská Monika
2. hodFj2FjŠ(43)suplujePodholová Tereza(Š)
3. hodMat(21)suplujeChristlová Romana(Kč)
4. hodDej(21)změnaRašínová Zuzana
6. hodEko(21)změnaNovotná Bohumila
7. hodAj1hor(21)změnaNevečeřalová Michaela
1.D1. hodFj2FjŠ(43)suplujePodholová Tereza(Š)
2. hodFj2FjŠ(43)suplujePodholová Tereza(Š)
2.B2. hodElkdol(54)suplujeZavadská Anděla(Ko)
6. hodTevDív(T2)suplujeVohradská Gabriela(Kč)
7. hodTevDív(T2)suplujeVohradská Gabriela(Kč)
2.C5. hodNj2hor(37)suplujeZáleská Monika(Bg)
3.A1. hodAj1hor(36)suplujeHejkalová Renata(Bg)
3.C2. hodEkohor(20)suplujeTesařová Svatava(Bg)
3.D2. hodAj1dol(53)změnaČešková Daniela
4.A1.-7. hod ukončení studia
4.B1.-7. hod ukončení studia
4.C1.-7. hod ukončení studia
4.D1.-7. hod ukončení studia