Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 30.6.2020
Nepřítomné třídy1234567
1.Ařvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
1.Břvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
1.Cřvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
1.Dřvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
2.Ařvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
2.Břvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
2.Cřvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
2.Dřvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
3.Ařvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
3.Břvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
3.Cřvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
3.Dřvolřvolřvolřvolřvolřvolřvol
4.Auksuksuksuksuksuksuks
4.Buksuksuksuksuksuksuks
4.Cuksuksuksuksuksuksuks
4.Duksuksuksuksuksuksuks
Změny v rozvrzích učitelů:
Bacmaňák Ivan2. hododpadáAj12.B (hor)
4. hododpadáAj14.C (dol)
Berecková Ivana1. hododpadáTev1.A (Dív)
2. hododpadáTev1.A (Dív)
6. hododpadáTev3.B (Dív)
7. hododpadáTev3.B (Dív)
Berešová Ludmila1. hododpadáÚče4.A (hor)
2. hododpadáÚče4.A (hor)
3. hododpadáÚče3.B (dol)
5. hododpadáÚče4.C (dol)
6. hododpadáÚče4.C (dol)
Berglová Marta1. hododpadáAj14.B (hor)
2. hododpadáNj24.D (NjBg)
3. hododpadáAj12.C (dol)
4. hododpadáAj12.C (hor)
7. hododpadáAj12.A (hor)
Bernkopfová Vendulka1. hododpadáČjL3.D
2. hododpadáČjL3.B
3. hododpadáČjL1.B
4. hododpadáObn1.B
5. hododpadáČjL2.A
7. hododpadáČjL1.D
Blažková Martina1. hododpadáZpv1.C
2. hododpadáMat1.C (dol)
3. hododpadáMat2.B (dol)
5. hododpadáMat1.B (dol)
Češková Daniela2. hododpadáAj12.D (hor)
4. hododpadáSAj4.D (dol)
5. hododpadáSAj4.D (dol)
7. hododpadáAj13.D (hor)
Daňková Simona1. hododpadáÚče2.D
2. hododpadáÚče4.C (hor)
3. hododpadáElk4.D (hor)
5. hododpadáÚče3.D
Eichlerová Kateřina3. hododpadáSta3.C
4. hododpadáEko3.B (dol)
5. hododpadáÚče2.C
6. hododpadáÚče2.B
7. hododpadáEko3.C (dol)
Hejduk Petr2. hododpadáNj24.D (NjHd)
3. hododpadáNj21.C (dol)
4. hododpadáNj21.C (hor)
6. hododpadáČjL3.C
7. hododpadáNj23.C (hor)
Hejkalová Renata2. hododpadáAj11.D (hor)
3. hododpadáAj13.B (hor)
5. hododpadáAj11.D (dol)
6. hododpadáAj12.D (dol)
Horáčková Miloslava2. hododpadáÚče3.A (hor)
3. hododpadáÚče3.A (dol)
4. hododpadáDan3.B (hor)
5. hododpadáDan3.B (dol)
Hranáčová Kristýna1. hododpadáEko2.B
2. hododpadáEko2.C
5. hododpadáPra4.B
6. hododpadáEko1.C
Chládková Jitka1. hododpadáMat3.B
4. hododpadáMat3.D
5. hododpadáMat3.C
7. hododpadáMat1.A (hor)
Christlová Romana1. hododpadáMat2.C (dol)
2. hododpadáAj14.A (dol)
3. hododpadáMat4.C
4. hododpadáSAj4.D (hor)
5. hododpadáSAj4.D (hor)
Jeřábková Markéta1. hododpadáZem1.D
2. hododpadáMat1.C (hor)
3. hododpadáMat1.D (hor)
6. hododpadáMat1.B (hor)
Karhanová Horynová Eva5. hododpadáPra2.B
7. hododpadáPra2.D
Knajblová Milena1. hododpadáÚče3.C (hor)
3. hododpadáÚče4.B (hor)
4. hododpadáÚče3.C (dol)
6. hododpadáÚpr4.B (ÚpK)
7. hododpadáÚpr4.B (ÚpK)
Kovářová Blanka2. hododpadáEko4.B (hor)
3. hododpadáEko4.B (dol)
6. hododpadáElk3.D (dol)
Kroupa Marek1. hododpadáElk3.C (dol)
2. hododpadáElk3.C (hor)
Nevečeřalová Michaela1. hododpadáČjL4.C
3. hododpadáAj11.C (hor)
4. hododpadáAj11.C (dol)
5. hododpadáAj14.C (hor)
Peteráčová Hyxová Radka4. hododpadáEko1.D
5. hododpadáEko1.A
6. hododpadáZek4.B (ZeZr)
7. hododpadáZek4.B (ZeZr)
Pfannenstielová Regina6. hododpadáMat2.A (hor)
7. hododpadáMat2.A (dol)
Počer Jaroslav3. hododpadáIt2.B (hor)
4. hododpadáIt2.B (hor)
Podholová Tereza2. hododpadáFj24.D (FjPd)
4. hododpadáČjL4.A
6. hododpadáČjL1.A
7. hododpadáFj24.C (FjPd)
Procházková Klára1. hododpadáTev1.B (1Ch1)+
2. hododpadáTev1.B (1Ch1)+
4. hododpadáTev2.D (Dív)
5. hododpadáTev2.D (Dív)
6. hododpadáZem2.C
Prokopová Zuzana3. hododpadáČjL2.D
4. hododpadáSpk3.A
5. hododpadáDej1.C
7. hododpadáPsy4.D
Rulíková Jolana2. hododpadáAj12.A (dol)
3. hododpadáAj13.A (hor)
4. hododpadáAj13.C (hor)
6. hododpadáSAj4.A (SARu)
7. hododpadáSAj4.A (SARu)
Řezníčková Hana1. hododpadáMat4.D
3. hododpadáChe2.A
Sedlatá Anna3. hododpadáVsp3.D
Šíma Jaroslav2. hododpadáNj22.A (hor)
Šimková Lucie1. hododpadáMat3.A (hor)
2. hododpadáMat3.A (dol)
4. hododpadáMat4.B
5. hododpadáMat4.A
6. hododpadáSMat4.A (SMŠk)
7. hododpadáSMat4.A (SMŠk)
Šolcová Lenka2. hododpadáNj22.D (dol)
5. hododpadáNj21.D (hor)
6. hododpadáNj22.D (hor)
7. hododpadáNj24.C (NjŠl)
Špačková Jana1. hododpadáDej2.A
2. hododpadáSDj3.D
Šrotýřová Renata1. hododpadáNj22.C (hor)
2. hododpadáNj24.B (dol)
3. hododpadáNj24.A (dol)
6. hododpadáNj23.D (hor)
7. hododpadáNj24.C (NjŠt)
Šťastná Kateřina1. hododpadáEko4.A (dol)
3. hododpadáEko4.A (hor)
4. hododpadáEko2.A
5. hododpadáEko3.B (hor)
Tesařová Svatava2. hododpadáEko4.C (dol)
3. hododpadáElk2.C (hor)
4. hododpadáEko4.C (hor)
5. hododpadáEko3.A (dol)
6. hododpadáElk4.C (hor)
Valecký Jan1. hododpadáAj14.B (dol)
2. hododpadáAj13.C (dol)
4. hododpadáAj12.B (dol)
5. hododpadáAj11.B (hor)
6. hododpadáAj11.B (dol)
7. hododpadáDej2.B
Valeš Lukáš1. hododpadáIt3.A (dol)
2. hododpadáIt1.D (dol)
3. hododpadáIt1.D (dol)
Vojtíšek Martin4. hododpadáZem1.A
6. hododpadáTev3.B (3Ch1)+
7. hododpadáTev3.B (3Ch1)+
Voplakalová Petra2. hododpadáElk2.B (dol)
3. hododpadáElk1.A
6. hododpadáEko4.D
Záleská Monika4. hododpadáNj22.C (dol)
6. hododpadáNj22.A (dol)
7. hododpadáNj23.D (dol)
Zavadská Anděla3. hododpadáElk4.D (dol)
5. hododpadáElk3.A (hor)
6. hododpadáElk1.D
7. hododpadáElk1.B
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1.-7. hod ředitelské volno
1.B1.-7. hod ředitelské volno
1.C1.-7. hod ředitelské volno
1.D1.-7. hod ředitelské volno
2.A1.-7. hod ředitelské volno
2.B1.-7. hod ředitelské volno
2.C1.-7. hod ředitelské volno
2.D1.-7. hod ředitelské volno
3.A1.-7. hod ředitelské volno
3.B1.-7. hod ředitelské volno
3.C1.-7. hod ředitelské volno
3.D1.-7. hod ředitelské volno
4.A1.-7. hod ukončení studia
4.B1.-7. hod ukončení studia
4.C1.-7. hod ukončení studia
4.D1.-7. hod ukončení studia